Kommenteeri

Kaunilt kaasahaarav: Amp400.8 mitme kanaliga võimendi - Amphion | Atmos lahendus

Soome kõlaritootja Amphion tõi turule täiusliku partneri mitme kanaliga heli tootmiseks.

Amphion Amp400.8 võimendi, amplifier

Seoses kiiresti areneva ruumilise (immersive) heli maailmaga ja Dolby Atmos ™ vormingu levikuga filmides, televisioonis, mängudes ja muusikas, teatas Soome kõlaritootja Amphion Amp400.8 turule toomisest. See on võimendi, mis on loodud spetsiaalselt mitme kanali helivormingutega töötamiseks. Kombineerides D-klassi tehnoloogia Amphioni enda sisendpuhvriga, pakub Amp400.8 410W puhast ja dünaamilist võimsust kuni 8 identse võimendi kanali jaoks, mis teeb sellest ideaalse toote kaasahaarava ruumilise (surround) ja ümbritseva (immersive) heli tootmiseks.

Kõlapuhtus, mida saad usaldada tänu ehedale ja kaasahaaravale helile

Amphion on oma maine üles ehitanud väljakujunenud lähenemisviise kahtluse alla seades ja keskendunud ainult tulemusele. 

Passiivsete stuudiomonitoride disain aitab saavutada laitmatu transleerimise, suurepärase kõlapildi ning aja ja faasi koherentsuse. Need omadused on teinud Amphioni kõlaritest hädavajalikud tööriistad heliprofessionaalidele kogu muusikatööstuses, näiteks Grammy võitnud produtsentidele/inseneridele nagu Finneas O'Connell, Jacquire King ja Dave Pensado. Samuti on Amphioni kõlareid kasutatud filmitööstuses ja televisioonis selliste heliloojate ja helikujundajate poolt nagu Dean Landon, Justin Fraser ja Danny Cocke. Amphioni kõlarite suurepärased omadused on teinud neist ilmselge valiku ruumilise heli lahenduseks, mis nõuab 3D helipildi maksimaalseks ärakasutamiseks erakordset täpsust. Seetõttu on Amphioni kõlarid osutunud eelistatuimaks valikuks paljudes ruumilise heli stuudiotes üle maailma.

Amphion Amp400.8 võimendi, amplifier

Anssi Hyvonen (Amphioni tegevjuht): “Atmos pakub meile mõistagi suurt huvi ja me oleme sellega süvitsi tegelenud. Sellel on potentsiaali olla lõpptarbija jaoks midagi väga huvitavat, juhul kui see on teostatud õigesti. Usume kindlalt, et ainus viis ruumilise ja ümbritseva heli lahenduste puhul on hoida kõlarite signaaliahelad võimalikult lihtsad. Need peaks olema vabad tarbetutest heliprotsessoritest ja elektriskeemidest. Kanalite arvu kasvades põhjustavad isegi väiksemad vead kõlarite signaaliahelates tervikliku helipildi puudumise ning seda on kõlarites selgelt kuulda."

Maksimaalne detailsus. Põnev ruumilisus

Lisaks Amphioni võimendite kiirusele, täpsusele ja kontrollile kõlarite üle pakub Amp400.8 D-klassi võimendi sidusust kõigi kaheksa kanali vahel, andes sellega ühtlase võimsuse ja jõudluse mis tahes mitme kanaliga seadistuses - olgu selleks ümbritsev 7.1.4 heli, ruumiline 5.1 heli või mitu eraldi stereosüsteemi. Amp400.8 kasutab Neutrik XLR sisendeid ja Speakon väljundeid, pakkudes lihtsat ja turvalist ühendust kogu süsteemiga. Kuigi võimendi on mõeldud kasutamiseks Amphioni monitoridega, pakub see suurepäraseid tulemusi ka paljude teiste tootjate passiivkõlaritega.

Amphion Amp400.8 võimendi, amplifier

“Viimase paari kuuga on nõudlus Amphioni kõlaritega varustatud ümbritseva heliga ruumide järele plahvatuslikult kasvanud. Esimene Dolby sertifikaadiga Atmos stuudio Itaalias valmis paar kuud tagasi ning Soome ainus Dolby koodekiga miksimise/masterdamise ruum alustas tööd sellel suvel. Lisaks mainitutele on ehitamisel mitmeid uusi ruume üle maailma ja oleme põnevil, et saame olla tunnistajateks sellele, mida need andekad insenerid meie toodetega loovad.” ütleb Hyvonen.

Rohkem infot Amp400.8 kohta leiab: http://amphion.fi/create/


Lisa kommentaar

Email again: