Kommenteeri

AMPHION kõlarisüsteemid on nüüd saadavad STUDIO SOUNDS brändivalikus

Soome kõrgkvaliteediliste stuudiomonitoride ja kodukõlarite tootja Amphion Loudspeakers Ltd tooted on nüüd saadaval Studio Sound brändivalikus.

 Studio Sound portfooliosse lisandus silmapaistev bränd Amphion, kellel on üle kahekümne aasta kogemust professionaalsete stuudiomonitoride ja koduste helisüsteemide tootmises. Amphion disainib ja valmistab kõlareid, mida iseloomustab kõrge resolutsioon ja heli naturaalne taasesitamine. 

Nende tooted jagunevad kahte kategooriasse:

1. Amphion create professionaalsed helimonitooringu lahendused

 Amphioni tipptasemel akustiline arendustöö pakub erakordset tonaalset tasakaalu ja selgust - isegi madalatel kuulamisnivoodel. Naturaalselt kõlava monitorisüsteemiga toimub muusikaliste otsuste langetamine lihtsalt ja kiirelt. Amphioni madal filtripunkt (1600 Hz) ja kõrge täpsusega kõlarielementide integratsioon toimivad sujuvalt koos, et pakkuda täpset faasi koherentsust ja realistlikku helipilti. Koos loomuliku meeldiva tämbriga loob see nauditava, stressivaba kuulamise - ka kõige pikemate seansside ajal.
 Üle maailma järjest rohkem salvestamise, miksimise ja masterdamise helirežissööre usaldavad Amphioni naturaalset heli tasakaalu ja kesksageduste defineeritust, et luua teoseid, mis transleeruvad veatult kõikides süsteemides ja taasesituse seadmetes.
 Amphioni kuulsamate kasutajate seas on näiteks Finneas O’Connell, kes sai 2020. aasta Grammy auhinnagaalal 5 võitu. Ta testis ekstensiivselt erinevaid helimonitooringu lahendusi ja valis nende kõigi seast välja Amphion Two18 süsteemi koos BaseTwo25 madalsageduse laiendusega.

Vaata Amphion create tootevalikut siit: https://amphion.fi/create/products-pro-audio/

Eestis kohapeal on olemas demodeks One18 demo süsteem koos FlexBase25 madalsageduse laiendusega, süsteemi on võimalik oma kõrvaga kuulama tulla meie kontorisse või kokkuleppel teie juures stuudios. Kirjuta info@studiosound.ee ja aitame leida sobiva lahenduse.

2. Amphion enjoy kvaliteetsed ja minimalistliku disainiga kodukõlarid

Amphion hi-fi kodu helisüsteemi

 Amphion hi-fi helisüsteemid on entusiastide seas väga tuntud, näiteks valiti Argon 7LS Hifi+ ajakirja põrandakõlarite 10 000 EUR hinnaskaala kategoorias 2020. aasta võitjaks.

 Amphioni hi-fi kõlarid pakuvad võrratult puhast kesksageduste reproduktsiooni ja ühtlast kontrollitud dispersiooni, mis aitab kuulda rohkem muusikat ja vähem ruumi. Tänu ühtlasele dispersioonile on kuulamisala laiem, nii saad heli nautida ka väljaspool kõige magusamat kuulamise keskkohta. Amphioni kõlarite heli selgus ja defineeritus säilivad ka madalatel kuulamisnivoodel, mis teeb neist ideaalse kõlari nõudlikule muusikakuulajale, kes armastab dünaamikat.

Vaata Amphion enjoy tootevalikut siit: https://amphion.fi/enjoy/products-home-audio/

Kohapeal on olemas demoks Argon1 paar koos Sonos AMP võimendiga.

Saame pakkuda Amphion enjoy kõlareid koos Sonos AMP võimendiga, mis võimaldab ühendada süsteemi kokku teleriga või kuulata muusikat mugavalt üle wifi Spotifyst ning Tidalist.

Kirjuta meile info@studiosound.ee, aitame teil välja valida sobiva lahenduse koju või kontorisse. 

Lisa kommentaar

Email again: