Kommenteeri

Antelope Audio avaldas oma uue helikaardi Zen Go Synergy Core

ZEN GO
SYNERGY CORE
4 x 8 BUS toitel USB-C helikaart 

Kõrge resolutsiooniga heli
Professionaalne stuudio kõla sinu seljakotis
Antelope Audio preemium klassi toodete tehnoloogiad on nüüd pakitud väikesesse formaati, mis aitavad tõsta helikvaliteeti kodustuudios salvestades. 

Oma klassi parim konversioon
Zen Go konverterid pakuvad kuni 127 db dünaamikat ja laiendatud detailsust madalas registris.
Diskreetsed eelvõimendid
Ultra lineaarsed helikonsooli klassi transistor eelvõimendid, mis võimaldavad salvestada suurima täpsusega, kõlades samas soojalt ja musikaalselt.

64-bit AFC™ tehnoloogia
64-bitine akustiliselt fokusseeritud word clock tehnoloogia, mis on võetud Antelope Audio mainekates stuudiotes kasutusel olevate helikaartide pealt.

Lihtsus ja paindlikus
Sinu stuudio on igal pool
Zen Go Synergy Core on optimiseeritud üliväikese latentsusega salvestamiseks, kõrge resolutsiooniga taasesituseks, biitide loomiseks ja ilma vaevata podcastimiseks. Seljakotisõbralik disain saadab sind kuhu iganes sa lähed, ilma järeleandmiseta kvaliteedis või effektiivsuses.
USB-C Bus toitel töötav
Antelope Audio esimene tõeliselt portatiivne helikaart, mis vajab arvutiga ühendamiseks ja toiteks ainult ühte USB-C kaablit. Saad helikaardi core funktsioone kasutada ka ilma arvutita, selleks on vaja ainult USB-C laadijat.
Kasutajasõbralik lahendus
Kasuta helikaardi kontrollpaneeli salvestussessioonide ettevalmistamiseks, see teha edasine töö lihtsaks ja kiireks.
Ümberlülitatavad sisendid
Kaks kombo XLR-pulk pesa annavad sulle vabaduse valida diskreetse eelvõimendi, liini- ja instrumendisisendi vahel. Saad seda juhtida mugavalt helikaardi pealt.
Loopback funktsioon striimimiseks
Saada vabalt valitud signaalide summa helikaardi sisenditest ja arvuti tagasimängust arvuti virtuaalsetesse sisenditesse broadcastimiseks või striimimiseks.
Sessiooni sätete salvestamine
Saad mugavalt salvestada helikaardi sätted, et iga salvestus algaks tuttavast kohast.
Synergy Core kollektsioon
Salvesta legendide kõlaga
Antelope valis välja 37 kõige kasulikumat effekti ja annab need Zen Go helikaardiga tasuta kaasa. Valik analoog modelleeritud kompressoritest, ekvalaiseritest, mikrofoni eelvõimenditest, kitarri võimenditest ja kabinetidest ning AuraVerb reverbist annavad sulle tööriistad, et saavutada suurepärast ja rikkalikku helipilti. Peale tasuta 37 plugina on võimalik juurde soetada üle 50 erineva emulsiooni. 
Synergy Core protsessib heli reaalajas peaaegu olematu latsentsusega, tehes selle tehnoloogia sobilikuks salvestamisel, miksimisel ja monitoorimisel.
Kogu töö teeb ära helikaart, säästes arvuti CPU ja RAM võimekust.

Töötab Windowsi ja Mac OSiga toetades kõiki populaarseid DAW programme.

Saadaval alates veebruar 2021, telli ette: info@studiosound.ee

Lisa kommentaar

Email again: